DTS heeft een onverwachte, maar zeer terechte nederlaag geleden. 7-4. Vooraf gezien was een gelijkspel genoeg om door te bekeren. In de eerste 15 minuten was DTS heer en meester en had wel 10 corners waar geen resultaat uit kwam. Uit een vloeiende counter werd de DTS verdediging geklopt, 1-0. De 2-0 en 3-0 kwamen ook voort uit slecht verdedigen en dan met name de omschakeling. van de 7 tegengoals gingen er 5 op dezelfde manier binnen. counter, slijtende pass, goal. Na de rust scoorde Jan Tauber al snel de 3-1 en als zij er 3 konden maken, kon DTS dat ook wel. Niets was minder waar, na een ED werd het 4-1. De 4-2 kwam van Colin Vennik en als snel lag de 5-2 en 6-2 er ook al weer in bij DTS. Jan Tauber maakte het wat draaglijker met de 6-3 en 6-4, waarna Vlug en vaardig het slotakkoord had met de 7-4. Met deze uitslag en de winst van Andijk is DTS uitgebekerd en begint zaterdag de competitie uit tegen Blauwwit, West Knollendam