Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Coach JO23-1 gezocht!

Coach JO23-1 gezocht!

⚽️Coach JO23 elftal gezocht!⚽️
Voor ons sterke Jongens Onder 2️⃣3️⃣ jaar elftal is DTS op zoek naar een vaste coach voor op zaterdag.
Op dinsdag en donderdag zijn de spelers in goede handen van een nieuwe en energieke technische staf waar jij ook onderdeel van gaat zijn. De Onder 23 bestaat uit talentvolle jongens die volop doorgroeimogelijkheden krijgen richting het 1e elftal en dit seizoen uitkomen in de 4e divisie.
Thuiswedstrijden worden altijd om 12:30 uur gespeeld, uitwedstrijden meestal rond 14:30 uur.
Ben jij degene die deze jongens op zaterdag perfect kan begeleiden samen met de vaste elftalbegeleider? Of ken jij iemand die deze kans graag met beide handen aangrijpt? Stuur dan een mail naar technischezaken@svdts.nl