Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

DTS spelavond met verrassende winnaars

DTS spelavond met verrassende winnaars

De spelavond was weer een avond om nooit te vergeten. Met ruim 76 teams bij het Cornhole en 12 tafels bij het klaverjassen. Ook veel spelers van onze buren uit Zuid Scharwoude vonden de weg naar Oudkarspel.
De organisatie was in handen van Rene Duijs en Rogier Bekker.
Cornhole begon met een poulefase waar iedereen de volgende ronde doorkwam. Deze knock-out fase was voor enkele teams een deceptie. Die gingen er met 11- 0 af. Legendarisch was dat Legend en zijn vrouw karin tegen Team max de Boer moesten en na 30 seconden was de wedstrijd over. Boem-Boem-Boem, 3x Cornhole en klaar!
Uiteindelijke winnaars waren Team Max de Boer met Dion de Winter, 2e werden Kapper Frans en Suus en 3e Sam en Sam.

Het klaverjassen duurde wat langer omdat Nees Duijs weer ouderwets op dreef was en legendarische verhalen vertelde. De klaverjas drive werd gewonnen door…

 

Meer foto’s volgen zsm