Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

DTS verliest bij DZS na 2-0 voorsprong

DTS verliest bij DZS na 2-0 voorsprong

DTS heeft een 2-0 voorsprong uit handen gegeven. DTS zat de eerste helft op rozen. Michael Wouters scoorde 2x en de wedstrijd leek in de tas te zitten. Helemaal toen de trainer van DZS rood kreeg (2x geel) en een speler van SDZ na een overtreding. Niets was minder waar toen DTS dacht dat ze er al waren. DZS kwam scherper uit de kleedkamer en met 10 man scoorde ze al snel de 2-1. Na een overtreding op een speler van DTS kreeg DTS de uitgelezen mogelijkheid om de wedstrijd in het slot te gooien en Wouters kon zijn derde maken. Hij miste echter jammerlijk. na deze misser kwam DTS deze klap niet meer te boven en de 2-2 viel dan ook snel.
na een ongelukkige overtreding van Matthijs Veenstra mocht DZS een pingel nemen en dat betekende de 3-2. Helaas konden de mannen van Rene Duijs hier niets meer tegen overzetten en werd een mooie reeks beëindigd.
Zaterdag de laatste wedstrijd thuis tegen St Adelbert om 15 uur.