Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Foresters brengt DTS grote nederlaag toe

Foresters brengt DTS grote nederlaag toe

Kampioenskandidaat Foresters uit Heiloo kwam zaterdag op bezoek bij DTS. In eerdere seizoenen stond dit altijd bol van de spanning en ging DTS er vaak met de overwinning aan de hal. Afgelopen zaterdag was niets minder waar. In de eerste helft stond DTS goed tegen een beter en makkelijker voetballende Foresters, zonder dat Foresters grote kansen kreeg. De verdediging stond tactisch goed. DTS kreeg zelfs nog 2 kleine mogelijkheden via Collin Vennik en Michael Wouters.

In de 2e helft kwam DTS niet goed uit de kleedkamer, binnen 30 seconden was het 0-1 na niet goed ingrijpen via de rechterkant. De spits kon doorlopen en soimpel langs Milan Bakker schuiven. DTS kon niet goed omgaan met de achterstand en Foresters liep snel uit naar 0-2, 0-3, 04 en vervolgens 0-5. Het was dat Milan Bakker een paar prachtige saves had, anders was de uitslag nog hoger uitgevallen. Taak voor trainer Mike Langedijk om na deze teleurstelling de koppies weer hoog worden gehouden voor de uitwedstrijd tegen RCZ Zaandam