Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Hypotheekcentrum Langedijk Sponsor DTS dames uittenue

Hypotheekcentrum Langedijk Sponsor DTS dames uittenue

Hypotheekcentrum Langedijk is de nieuwe sponsor van Dames 1 van de uittenues. Hans Middelbeek, eigenaar van de Hypotheekwinkel in Noord Scharwoude geeft aan dat hij het damesvoetbal graag wil stimuleren bij DTS.

Over Hypotheekcentrum:

“Een goed advies is de basis voor een financieel gezonde toekomst

Al vele jaren zie je in ons kantoor aan de gezellige Dorpsstraat dezelfde gezichten. Sinds 1999 ben ik enthousiast en op informele wijze bezig in mijn winkel en het vaste gezicht van de zaak.
Bij binnenkomst voel je je echt welkom en vertrouwd. Geen wachtrijen en onpersoonlijk gedoe.

Geen verkooppraatjes maar eerlijk en duidelijk advies gecombineerd met de beste oplossing.  Dat is waar wij voor staan. Wij durven ook “nee”  te verkopen. Iets waaraan de laatste jaren nogal eens werd getwijfeld in de financiële branche. Bij ons in Langedijk doen we gewoon wat we moeten doen.
Dat is de mentaliteit hier en daar zijn we met zijn allen trots op.

Kom bij ons langs in Noord Scharwoude en ervaar de ongedwongen sfeer in ons kantoor. De koffie staat altijd klaar en de computer bij het eerste gesprek staat uit. Eerst gewoon vrijblijvend kennismaken en jij beslist of wij voor je mogen werken.”

Hartelijke groet,

Hans Middelbeek