Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Inbrekers actief op de Langedijker voetbalverenigingen

Inbrekers actief op de Langedijker voetbalverenigingen

Beste leden, afgelopen week en gisteravond zijn bij onder andere Vrone en BOL inbraken gedaan in de kleedkamers. Daarbij zijn autosleutels, telefoons, Apple watches en zelfs een auto meegenomen. Bij DTS heeft dit momenteel nog niet plaatsgevonden en dat willen wij graag zo houden. Bij deze willen wij jullie daarop attenderen, laat dus geen waardevolle spullen achter in de kleedkamers. Dit zowel op trainingsavonden als wedstrijddagen. Laten wij er met z’n allen ervoor zorgen dat niemand waardevolle spullen kwijtraakt. Natuurlijk zijn wij als bestuur genoodzaakt om extra maatregelen te nemen, maar laten wij met elkaar een extra oogje in het zeil houden!