Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Jan Weder 80 jaar lid van DTS en “Lid van verdienste” geworden

Jan Weder 80 jaar lid van DTS en “Lid van verdienste” geworden

Tijdens de medewerkersavond is Jan Weder (90 jaar)  “lid van Verdienste” geworden van SV DTS.

Jan Weder is in 1943 lid geworden bij DTS. Ondanks dat hij in Broek op Langedijk woonde en dichter bij  RKVV LSVV woonde, mocht hij geen lid worden van die vereniging, vanwege het geloof,  van zijn vader, die een bakkerij had, bakkerij Weder. Jan begon op doel en heeft ook nog een enkele wedstrijd gevoetbald. Als het weleens regende stond hij nog wel eens met een papaplu op doel! Zijn vrouw Tiny (ook 90 jaar) heeft hij leren kennen achter het doel. Daar zijn nog mooie (kleedkamer) verhalen van gekomen, maar daar weiden we maar niet teveel aan uit! Jan is ook al 22 jaar van onze Dinsdagmorgenklussenploeg.
Voorzitter Hilco Kooistra had mooie woorden voor Jan en reikte Jan in het bijzijn van zijn kinderen en de DDMKP de oorkonde uit. Jan gefeliciteerd en bedankt dat je altijd voor onze mooie vereniging klaarstaat!