Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Kees en Rene Feller erelid van DTS

Kees en Rene Feller erelid van DTS
Tijdens de Algemene Ledenvergadering van 11 juli 2022 van SV DTS heeft de bestuurswisseling plaatsgevonden. Het oude bestuur trad af en maakte plaats voor het nieuwe bestuur.
Tijdens deze ALV werden er 2 bijzondere mensen in het zonnetje gezet, Kees en Rene Feller. Kees is begonnen in het bestuur van DTS in 2000 en heeft diverse functies bekleed. Van sponsorzaken tot uiteindelijk penningmeester als laatste. Onder kees Feller is de sponsorcommissie tot grote hoogte gestegen en is voorloper geweest op de diverse activiteiten en feesten binnen Langedijk.
Rene is al sinds 2003 bestuurslid en heeft de functies secretaris, jeugdvoorzitter, terrein en weer secretaris bekleed. Legendarisch zijn de jaarlijkse algemene ledenvergaderingen geweest waar Rene Feller met een knipoog het jaar doornam.
Beiden zijn door de ALV gekozen tot Erelid van SV DTS.