Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Koppel je Vomar pas aan SV DTS en verdien geld voor DTS

Koppel je Vomar pas aan SV DTS en verdien geld voor DTS

Spek je clubkas met Club is Koning sparen van Vomar!

Jij kunt de kas van jouw club eenvoudig en geheel kosteloos spekken! Dat doe je door je Klant-is-Koning kaart aan jouw club te koppelen en simpelweg bij het boodschappen doen je kaart te scannen bij de kassa. En het kost jou niets, want Vomar maakt elk kwartaal 0,5%* van het totaalbedrag aan boodschappen van alle gekoppelde Klant-is-Koning kaarten over aan de club.

 

Spaar nu mee voor jouw club!

  • Spaar je al met een geregistreerde Klant-is-Koning kaart voor jezelf en wil je meesparen voor je club?Log dan in je online Klant-is-Koning kaart omgeving in en koppel je kaart aan jouw vereniging met de unieke Clubcode. (SV DTS BBFW23L)

    Heb je nog geen geregistreerde Klant-is-Koning kaart?

    Haal dan snel een kaart in onze winkels of download de Vomar-app en registreer een Klant-is-Koning kaart. Bij het registeren kun je jouw kaart dan gelijk koppelen aan je club met de unieke Clubcode (BBFW23L). Meer informatie over de Klant-is-Koning kaart vind je hier.

  • Is je Klant-is-Koning kaart aan jouw club gekoppeld?

Club is koning-actie Vomar 

Steun onze SV DTS en spek eenvoudig én kosteloos de clubkas door boodschappen te doen bij Vomar!

Meedoen is heel simpel:

  1. Download de Vomar- app en maak een digitale Klant-is-Koning kaart aan. 
  2. Koppel deze aan de club met onze unieke clubcode:BBFW23L 
  3. Scan je kaart altijd bij je boodschappen. 

Zo spaar je automatisch mee! Het kost jou dus niets extra en de opbrengst kan flink oplopen.
Lees alles over clubsparen op 
www.vomar.nl/cik

HCV'90 (@hcv90) / Twitter