Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Mammen Schilderwerken pupillen v/d week

Mammen Schilderwerken pupillen v/d week

Aanstaande zaterdag bij de wedstrijd DTS 1 – ZCFC 1 hebben we twee pupillen v/d week! De pupillen van de week is waar een jeugdspeler trots op mag zijn dat hij/zij gevraagd is maar vooral trots omdat hij/zij ook bij DTS voetbalt. De selectie van pupillen van de week heeft niet alleen maar met voetbalkwaliteit te maken. Je teamgenoten vieren deze dag gezellig met je mee. De pupillen van de week komen altijd uit de leeftijdscategorie Onder 10 pupillen. Deze week zijn Stef Mienes & Mats van Veen de pupillen v/d week!

 • Naam: Stef Mienes
 • Leeftijd: 9
 • Ik ben pupil van de week op: 19 november
 • Op welke school en in welke groep zit je? IKC Oudkarspel
 • In welk team speel je? JO10-2
 • Op welke positie speel je? Verdediger
 • Wat is je favoriete club (binnen of buitenland)? AZ
 • Wie is jouw favoriete speler bij een topclub? Dani de wit
 • Wat zijn je hobby’s naast het voetbal? Gamen
 • Wat wil je later worden? Weet ik nog niet
 • Wat is jouw favoriete eten? Zalm, spinazie en pasta
 • Vertel in vijf zinnen iets over jezelf, je mag je ouders altijd vragen om te helpen! Ik ben Stef, ik vind het leuk om te voetballen en spelletjes te spelen. Ik speel vaak met Mats en dan voetballen we altijd. Op school vind ik rekenen het leukst.

 • Naam: Mats van Veen
 • Leeftijd: 9
 • Ik ben pupil van de week op: 19 november
 • Op welke school en in welke groep zit je? IKC Oudkarspel
 • In welk team speel je? JO10-2
 • Op welke positie speel je? Verdediger of middenvelder
 • Wat is je favoriete club (binnen of buitenland)? AZ
 • Wie is jouw favoriete speler bij een topclub? Neymar
 • Wat zijn je hobby’s naast het voetbal? Spelen met vrienden
 • Wat wil je later worden? Profvoetballer
 • Wat is jouw favoriete eten? Wraps
 • Vertel in vijf zinnen iets over jezelf, je mag je ouders altijd vragen om te helpen! Ik vind het leuk om met vrienden en met mijn neefje en nichtjes te spelen. Ook ga ik graag naar de wedstrijden van AZ