Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Medewerkersavond groot succes mede dankzij Sportakkoord Dijk en Waard

Medewerkersavond groot succes mede dankzij Sportakkoord Dijk en Waard

17 maar had DTS haar medewerkersavond gepland. Op deze avond werden alle medewerkers en vrijwilligers uitgenodigd om samen te komen en lekker wat te eten en een drankje te doen. De avond werd opgeleukt door DJ Luck van der Laan. De avond stond ook in het teken van Jan Weder. Jan is al 80 jaar lid van DTS en is begonnen in 1943. Na enkele mooie anekdotes van Jan en zijn vrouw werd hij benoemd tot “Lid van Verdienste”

De avond werd mede mogelijk gemaakt door het Sportakkoord Dijk en Waard. Het Sportakkoord is een initiatief van de overheid om sporten te stimuleren. Verenigingen die hier bij aangesloten zijn in onze (nieuwe) gemeente kunnen hier gebruik van maken. dat kan door mee te doen met de vrijwilligersactie of om een activiteit te organiseren waar de vereniging een bepaalde doelstelling heeft om nieuwe leden te werven of om maatschappelijk wat te betekenen.