Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Nieuwe veldverlichting gerealiseerd, mede dankzij subsidie provincie Noord Holland

Nieuwe veldverlichting gerealiseerd, mede dankzij subsidie provincie Noord Holland

Zoals jullie wel al gezien hebben, hebben wij de nieuwe Led verlichting in gebruik genomen. DTS heeft samen met LSVV en BOL dit traject gedaan en diverse offertes opgevraagd. Sportverlichting.nl kwam hier als beste uit de bus en zijn we gedrieën met deze partij in zee gegaan.
led verlichting is veel zuiniger dan de gaslampen die wij hadden en wij verwachten minimaal 6500 kWh minder te gebruiken. Dat scheelt energie en de daarbij behorende besparing in de toch al hoge energieprijzen

Mede dankzij de Provincie Noord Holland € 25.000 subsidie), BOSA subsidie, vrienden van DTS, Grote Clubaktie konden wij dit versneld in gang zetten.

 

Wij bedanken alle deelnemende partijen voor de samenwerking

Logo-provincie-noord-holland -Stimulering bouw en onderhoud van sportaccommodaties (BOSA) - SportZeelandSportverlichting.com: licht uit, led aan.