Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Sportweek eindspel zeskamp bij DTS

Sportweek eindspel zeskamp bij DTS

Nh1816 Sportweek Langedijk 2023 is een geweldig sportevenement dat georganiseerd wordt in samenwerking met diverse verenigingen uit Langedijk. Zo werkt Actief Sport & Events samen met de volgende verenigingen: Lacom’91, Zwembad de Bever, CSV BOL, TC Langedijk & DTS

Op 17 juni wordt het eindspel van de Dijk en Waard Sportweek gehouden, namelijk de Zeskamp Expeditie. De slotdag is dit jaar bij DTS en dit zal een terugkerend proces worden. De zeskamp is het eindspel van deze sportweek en bestaat uit 6 onderdelen.
De deelnemende teams bestaan ongeveer uit 8-10 mensen. Er is een jeugdtoernooi en een seniorentoernooi. Verwachting is dat er 24 teams in totaal zich aanmelden. Na deze zeskamp is er een feestavond met muziek en eten De week staat in het teken van plezier maken en de competitie aangaan tegen de andere teams. Welk team is aan het eind van de week de winnaar?