Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Zaterdag 26 november Super Saturday

Zaterdag 26 november Super Saturday
⚽Aanstaande zaterdag Super Saturday💥
Met maar liefst 13 thuiswedstrijden gaat komende zaterdag Super Saturday plaatsvinden! Zo gaan de JO8-1, JO9-3, JO13-2, JO10-2, JO9-2JM, MO15-1, JO11-2, JO14-1, JO17-1 en de MO17-1 proberen de drie punten in Oudkarspel te houden💪
Om 12:30 gaat de Onder 23 ploeg proberen om de eerste drie punten van het seizoen te pakken. Aanvoerder Sam Kliffen heeft aangegeven met niks minder genoegen te nemen, en na zijn fenomenale goal van afgelopen zaterdag blijft hij met alle liefde op zijn roze wolk zitten☁️
Vrouwen 1 hebben hun wedstrijd een uur weten te vervroegen en trappen hun Super Saturday af om 15:00! Na een aantal vrije zaterdagen telt niets minder dan de winst voor de dames. Daarnaast hebben de dames aangegeven de derde helft in ieder geval winnend af te sluiten! 💃Al kunnen ze daar wel serieuze concurrentie voor verwachten vanuit DTS 2 en 3.
Om 15:00 gaat DTS 1 proberen om wederom de punten in Oudkarspel te houden. Uit de laatste drie thuiswedstrijden werden 7 punten behaald, en na de overwinning van afgelopen zaterdag tegen ZCFC is de stemming opperbest. Met zeer belangrijke goals vanaf de bank van Nick Hofman en Freek Gobets en een ontketende Jan Kalverdijk werd de nummer drie van de competitie verslagen. Daarnaast zijn Richard Fuhler en Nino Gobets komende zaterdag ook weer van de partij🙌
Vanaf 17:30 gaat het feest onder leiding van DJ Luck van der Laan van start en kunnen de dansschoenen tevoorschijn gehaald worden. Daarbij kan het shotjesrad niet ontbreken en sluiten wij optredens van Tjeerd Koenis en Daniel Mammen niet uit.🎤
Met wie kom jij zaterdag naar de Oeverzegge toe?🥳