Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Zeskamp bij DTS mooie afsluiting Sportweek 2023

Zeskamp bij DTS mooie afsluiting Sportweek 2023

Deze week werd ook weer de Nh1816 Sportweek Langedijk 2023 gehouden. Gisteren was de finaledag bij DTS Oudkarspel en die hadden het goed voor elkaar! Met stormbanen in het zicht zag het er super uit, en ook kon de prutrace zeker niet ontbreken.  Met 26 teams werd gestreden om de felbegeerde winst deze editie. Er waren ook dit jaar weer drie teams die op de finaledag moesten uitmaken wie er met de felbegeerde hoofdprijs aan de haal zou gaan. Natuurlijk was de passie en strijd weer aanwezig en gingen alle teams voor de winst. Uiteindelijk ging Strong Vikings er met de dagzege vandoor en werd Dûr Rüßzenm Lømpkhn 2.0 ‘slechts’ vierde. Hierdoor kwamen beide ploegen na de finaledag op precies evenveel punten, iets unieks in de geschiedenis van de Sportweek.

Uiteindelijk werd het reglement erbij gepakt en werd Strong Vikings tot winnaar uitgeroepen. Ook op basis van drie van de zes dagzeges was dit meer dan verdiend! Uiteindelijk werd het reglement erbij gepakt en werd Strong Vikings tot winnaar uitgeroepen. Ook op basis van drie van de zes dagzeges was dit meer dan verdiend!

De avond werd afgesloten met een mooie en gezellige feestavond!

 

 

Home