Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Mammen Schilderwerken pupil van de week

Mammen Schilderwerken pupil van de week
Mammen Schilderwerken pupil van de week⚽
Aanstaande zaterdag bij de wedstrijd DTS 1 – Jisp 1 hebben we een pupil v/d week! De pupil van de week is waar een jeugdspeler trots op mag zijn dat hij/zij gevraagd is, maar vooral trots omdat hij/zij ook bij DTS voetbalt. Deze week is Abel van Diepen pupil v/d week! Wij hebben er alle vertrouwen in dat Abel DTS komende zaterdag op een 1-0 voorsprong zet!
Naam: Abel van Diepen
Leeftijd: 9
Ik ben pupil van de week op: 11 mei
Op welke school en in welke groep zit je? IKC Oudkarspel, groep 6
In welk team speel je? JO10-1
Op welke positie speel je? Rechtsachter en rechtsvoor
Wat is je favoriete club (binnen of buitenland)? Ajax en Real Madrid
Wie is jouw favoriete speler bij een topclub? Vini Jr.
Wat zijn je hobby’s naast het voetbal? Kickboksen, lezen eten en buiten spelen
Wat wil je later worden? Profvoetballer of kickbokser en anders niet de hele dag achter een bureau.
Wat is jouw favoriete eten? Nachos todos
Vertel in vijf zinnen iets over jezelf, je mag je ouders altijd vragen om te helpen.
Ik kom uit Waarland, heb een hond, twee kittens en een hamster. Ik hou van op vakantie gaan naar warme landen ☀️ maar zou wel graag willen dat de stranden niet meer onder het plastic of andere troep zitten. Op school vind ik gymen, buiten spelen en naar huis gaan het leukste. Ik kijk ook graag naar voetbal op TV en in het stadion.