Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Voetbalschool Footmax bij SV DTS

Voetbalschool Footmax bij SV DTS

VOETBALSCHOOL FOOTMAX

Beste leden en vrienden van DTS,

Met trots stellen wij, Abdellah en Daniel, ons voor als de nieuwe onderbouw trainers bij jullie geliefde club. Met meerdere seizoenen ervaring in de onderbouw brengen we onze passie en kennis naar DTS om de pupillen te begeleiden en te inspireren.

Onze visie is gevormd door de lessen van gerenommeerde voetbalscholen zoals de Ajax en AZ voetbalschool, en een vooraanstaande voetbalschool in Amsterdam die bekend staat om haar uitstekende reputatie bij scouts van BVO’s.

Deze ervaringen hebben ons geholpen een unieke benadering te ontwikkelen die perfect aansluit bij de behoeften en ambities van de regio Dijk en Waard.
Daarom zijn we samen Footmax gestart!

Bij Footmax geloven we dat voetbal meer is dan alleen trainen. Het gaat om het koesteren van de liefde voor de sport, het ontwikkelen van talent en het stimuleren van elke speler om zijn maximale potentie te bereiken. Samen bouwen we naar nieuwe hoogtepunten en zullen we onderweg heel veel plezier beleven.

Meer informatie of inschrijven? https://www.footmax.nl/

We zien jullie gauw op het veld !

– Abdellah & Daniel –