Oeverzegge 1, 1724 TZ Oudkarspel | 0226 312 280 | info@svdts.nl

Nieuw kunstgras bij SV DTS

Nieuw kunstgras bij SV DTS

Na vorig jaar de Ledverlichting (fase 1) om de velden heen hebben gerealiseerd en net de verbouwing hebben afgerond waarmee wij de meest duurzame vereniging zijn geworden(fase 2) in Dijk en Waard, begint 25 maart fase 3. De renovatie van ons kunstgrasveld.
I.s.m. de gemeente Dijk en waard en HB Advies begint Domo Grass 25 maart met de voorbereidingen. 12 april zou het veld weer speelklaar moeten zijn zodat wij 13 april de eerste wedstrijden kunnen spelen op het vernieuwde kunstgras. https://domosportsgrass.com/nl/voetbal/domo-duraforce-xsl-combi.

De Infill van het kunstgras is kurk, een prachtig duurzaam alternatief voor rubber!

Jullie zullen al enkele veranderingen gaan zien zoals het afbouwen van de reclameborden en reclameschermen.

Tot die tijd spelen we onze wedstrijden op het B en C veld. Ons eerste elftal heeft die periode geen thuiswedstrijden en begint de 13e april op het nieuwe veld!